Про фестиваль

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM (від англ. cлова line - лінія і латинського oleum - олія) — найбільший показ авторської анімації в Україні. Крім міжнародного і національного конкурсів, фестиваль складається з серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту, тематичних позаконкурсних скринінгів та дитячої програми. Головна мета показати, що анімація це не тільки розвага для дітей, але й вид сучасного мистецтва, де за допомогою нових технологій можна підіймати актуальні теми, залучаючи до цього широку інтелектуальну аудиторію. У 2018 LINOLEUM пройде з 6 по 9 вересня у креативному просторі IZONE (м. Т. Шевченка). Організатор фестивалю LINOLEUM - Animagrad.

Розклад
  • Конкурсна програма
  • Позаконкурсна програма
  • Експериментальна анімація та відеоарт
  • Лекції та майстер-класи
  • Дитяча програма
  • Спеціальні покази
  • Інше

18:30 — 21:30

Церемонія Відкриття

Показ фільму ГОДУВАЛЬНИЦЯ

(за запрошенням)

 Головна ЗалаКімната Медіа АртуКімната АнімаціїOупен-ейрПланета Кіно
11:00        

11:00-23:00

Покази VR анімації

(вхід вільний)

12:00      

12:00 (Кафе IZONE)

Екранізація: шлях від оригінальної історії до сценарію

Ярослав Войцешек, Ukrainian Fim School

60 хв. (вхід вільний, за реєстрацією)

12:30      
13:00        
13:30        
14:00

14:00

Міжнародний конкурс 4

90 хв.

     
14:30      
15:00      
15:30        
16:00

16:00

Український Конкурс  

75 хв.

     
16:30      
17:00      
17:15      
17:30        
18:00

18:00

Міжнародний конкурс 1 

90 хв.

 

18:00

Концепт-арт та приховані можливості VR
Сергій Єгоров, Games Academy  

120 хв.

 

 
18:15    
18:30

18:30

Воркшоп з відеоарту
Аліна Якубенко

90 хв.

 
19:00  
19:30    
20:00

20:00

Чутливе 3D
Мауро Карраро

(англ.мова з послідовним перекладом на українську)

90 хв.

     
20:30      
21:00      
21:30    

21:30

Колективне Моторошне: Українські Хорори 80-90-Х

90 хв.

21:30

Колективне Моторошне: Українські Хорори 80-90-Х

90 хв.

22:00    
22:30    
23:00      
 Головна ЗалаКімната Медіа АртуКімната АнімаціїОупен-ейрПланета Кіно
11:00    

11:00

Перша Асамблея Української Анімаційної Асоціації УАнімА.

(вхід за реєстрацією)

300 хв.

 

11:00-23:00

Покази VR анімації

(вхід вільний)

12:00      
12:30      
13:00      
13:30      
13:45      
14:00

14:00

Міжнародний конкурс 3 

90 хв.

   
14:30    
15:00    
15:30      
16:00

16:00

Конкурс Комерційної Анімації

60 хв.

     
16:30      
17:00

17:00

Інновації у стоп-моушн анімації
Andrew AJ, Happy Hippie Lab  

45 хв.

     
17:15      
17:45        
18:00

18:00

Міжнародний конкурс 2

90 хв.

     
18:15      
18:30

18:30

Морфологічна свобода і етика штучного інтелекту у сучасному мистецтві
Яніна Пруденко  

90 хв.

18:30

Що таке Look Development і навіщо він потрібен
Станiслав Кiчик, Animagrad

90 хв.

 
19:00  
19:30    
20:00

20:00

Анімаційний персонаж як маска
Юло Пікков

(англ.мова з послідовним перекладом на українську)   

90 хв.

     
20:30      
21:00      
21:15      
21:30  

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Панування Порожнечі

90 хв.

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Панування Порожнечі

90 хв.

21:45    
22:00

22:00

Érotique Est Magnifique

75 хв.

 
22:30  
22:45  
23:00    
23:15        
 Головна ЗалаДитячий простірКімната Медіа АртуКімната АнімаціїОупен-ейрПланета Кіно
11:00          

11:00-23:00

Покази VR анімації

(вхід вільний) 

           
12:00

12:00

Міжнародний конкурс 2

90 хв.

12:00

Анімація для Дітей 1

60 хв. 

   

12:00-20:00

Сферичний кінотеатр

12:30    
13:00

13:00

Магія пластилінового стоп-моушну від RIDNI Ānimation

(за реєстрацією)

240 хв.

   
13:30      
14:00

14:00

Сучасна Грецька Анімація

70 хв.

14:00

Генеративна анімація в інтерактивних інсталяціях за допомогою Jitter
Євгеній Ващенко (Теорія)

90 хв.

14:00

Перша анімація з нуля за 100 хвилин
Ігор Бессонов

100 хв.

14:30
15:00
15:30      
16:00

16:00

Український Конкурс
(зустріч з авторами)

90 хв.

16:00

Генеративна анімація в інтерактивних інсталяціях за допомогою Jitter
Євгеній Ващенко (Практика)

90 хв.

16:00

2D vs 3D анімація. Що вивчати?
Нікіта Кравцов

90 хв.

16:30
17:00

17:00

Анімація для Дітей 2   

60 хв.

17:30      
18:00

18:00

Продюсування та режисура короткометражної анміації
Іріда Жонга

(англ.мова з послідовним перекладом на українську) 

90 хв.

 

 

18:00

VR чи не VR. От у чому питання.
Віртуальна реальність як медіум для ваших історій.
Альона Стулій, Sensorama

90 хв.

18:30    
19:00    
19:30        
20:00

20:00

Міжнародний конкурс 3

90 хв.

   

20:00

Говорити візуальною мовою з акцентом чи без
Сашко Даниленко 

60 хв.

 
20:30        
21:00        
21:30      

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Хронографії

90 хв.

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Хронографії

90 хв.

22:00

22:00

Scary Tales

75 хв.

 

 
22:30    
23:00          
23:15          
 Головна ЗалаДитячий простірКімната Медіа АртуКімната АнімаціїОупен-ейрПланета КіноКінотеатр «Жовтень»
11:00          

11:00-23:00

Покази VR анімації

(вхід вільний)

 
12:00

12:00

Міжнародний конкурс 1

90 хв.

12:00

Анімація для Дітей 3

60 хв.

   

12:00-20:00

Сферичний кінотеатр

 
12:30      
13:00

13:00

Магія пластилінового стоп-моушну від RIDNI Ānimation

(за реєстрацією)

240 хв.

     
13:30        
13:45

13:45

Створення фільму RAPIN*
Густаф Хольтенес

60 хв.

     
14:00

14:00

Анімоване — це соціальне?
Віталій Янковий

90 хв.

14:00

Ігрові технології в анімації: повний ріалтайм або анімація для ледачих
Євген Санніков та Роман Мітусов, Signal Red

90 хв.

 
14:30      
15:00

15:00

Конкурс Комерційної Анімації

60 хв.

     
15:30      
16:00  

16:00

Медіа-арт в мистецькому просторі: виклики та особливості експонування на досвіді ІЗОЛЯЦІЇ
Михайло Глубокий, ІЗОЛЯЦІЯ

90 хв.

16:00

3D анімація в кіно: відмінності та основні принципи
Олена Мась та Оксана Дьоміна, Postmodern Digital

90 хв.

 
16:30

16:30

Ladies First

75 хв.

 
17:00

17:00

Анімація для Дітей 4

60 хв.

 
 
17:30      
17:45        
18:00

18:00

Міжнародний конкурс 4

90 хв.

   

18:00

Дискусія «Жінка як головна героїня: сучасні тенденції світової анімації»
Саша Рубан, Олег Маламуж, Андрій Щербак, Олена Голубєва

90 хв.

 
18:30      
19:00    

19:00

Церемонія нагородження
(за запрошенням)

19:30      
20:00

20:00

O!PLA. Фокус на Польщі

90 хв.

       
20:30        
21:00    

21:00

Східна Європа: Угорщина, Румунія, Словаччина

75 хв.

21:00

Східна Європа: Угорщина, Румунія, Словаччина

75 хв.

21:30      
22:00        
22:15            
22:30            
23:00              
Партнери
  • Організатор
  • За підтримки
  • За підтримки
  • Творчий партнер
  • Кінопартнер
  • Головний медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
  • Медіа-партнер
  • Програмний Партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
Контакти

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM

вул. Закревського, 22

linoleumanimafest@gmail.com