Про фестиваль

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM (від англ. cлова line - лінія і латинського oleum - олія) — найбільший показ авторської анімації в Україні. Крім міжнародного і національного конкурсів, фестиваль складається з серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту, тематичних позаконкурсних скринінгів та дитячої програми. Головна мета показати, що анімація це не тільки розвага для дітей, але й вид сучасного мистецтва, де за допомогою нових технологій можна підіймати актуальні теми, залучаючи до цього широку інтелектуальну аудиторію. У 2018 LINOLEUM пройде з 6 по 9 вересня у креативному просторі IZONE (м. Т. Шевченка). Організатор фестивалю LINOLEUM - Animagrad.

Розклад
  • Конкурсна програма
  • Позаконкурсна програма
  • Експериментальна анімація та відеоарт
  • Лекції та майстер-класи
  • Дитяча програма
  • Спеціальні покази
  • Інше

19:00 — 22:00

Церемонія Відкриття

(за запрошенням)

 Головна ЗалаКімната Медіа АртуКімната АнімаціїOупен-ейрПланета Кіно
12:00

12:00

Прес-конференція (вхід за акредитацією) 

   

12:00 (Кафе IZONE)

Екранізація: шлях від оригінальної історії до сценарію

Ярослав Войцешек, Ukrainian Fim School

60 хв. (вхід вільний)

 
12:30      
13:00        
13:30          
14:00

14:00

Міжнародний конкурс 4

90 хв.

       
14:30        
15:00        
15:30          
16:00

16:00

Український Конкурс  

75 хв.

       
16:30        
17:00        
17:15        
17:30          
18:00

18:00

Міжнародний конкурс 1 

90 хв.

 

18:00

Концепт-арт та приховані можливості VR
Сергій Єгоров, Games Academy  

120 хв.

 

   
18:15      
18:30

18:30

Воркшоп з відеоарту
Аліна Якубенко

90 хв.

   
19:00    
19:30      
20:00

20:00

Чутливе 3D
Мауро Карраро

(англ.мова з послідовним перекладом на українську)

90 хв.

       
20:30        
21:00        
21:30    

21:30

Колективне Моторошне: Українські Хорори 80-90-Х

90 хв.

21:30

Колективне Моторошне: Українські Хорори 80-90-Х

90 хв.

 
22:00      
22:30      
23:00      
 Головна ЗалаКімната Медіа АртуКімната АнімаціїОупен-ейрПланета Кіно
12:00          
12:30          
13:00          
13:30          
13:45          
14:00

14:00

Міжнародний конкурс 3 

90 хв.

       
14:30        
15:00        
15:30          
16:00

16:00

Конкурс Комерційної Анімації

60 хв.

       
16:30        
17:00

17:00

Інновації у стоп-моушн анімації
Andrew AJ, Happy Hippie Lab  

45 хв.

       
17:15        
17:45          
18:00

18:00

Міжнародний конкурс 2

90 хв.

       
18:15        
18:30

18:30

Морфологічна свобода і етика штучного інтелекту у сучасному мистецтві
Яніна Пруденко  

90 хв.

18:30

Що таке Look Development і навіщо він потрібен
Станiслав Кiчик, Animagrad

90 хв.

   
19:00    
19:30      
20:00

20:00

Анімаційний персонаж як маска
Юло Пікков

(англ.мова з послідовним перекладом на українську)   

90 хв.

       
20:30        
21:00        
21:15        
21:30  

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Панування Порожнечі

90 хв.

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Панування Порожнечі

90 хв.

 
21:45      
22:00

22:00

Érotique Est Magnifique

75 хв.

   
22:30    
22:45    
23:00    
23:15        
 Головна ЗалаДитячий простірКімната Медіа АртуКімната АнімаціїОупен-ейрПланета Кіно
12:00

12:00

Міжнародний конкурс 2

90 хв.

12:00

Анімація для Дітей 1

60 хв. 

    Сферичний кінотеатр  
12:30      
13:00

13:00

Магія пластилінового стоп-моушну від RIDNI Ānimation

(за реєстрацією з 20 серпня)

240 хв.

     
13:30        
14:00

14:00

Сучасна Грецька Анімація

70 хв.

14:00

Генеративна анімація в інтерактивних інсталяціях за допомогою Jitter
Євгеній Ващенко (Теорія)

90 хв.

14:00

Перша анімація з нуля за 100 хвилин
Ігор Бессонов

100 хв.

 
14:30  
15:00  
15:30        
16:00

16:00

Український Конкурс
(зустріч з авторами)

90 хв.

16:00

Генеративна анімація в інтерактивних інсталяціях за допомогою Jitter
Євгеній Ващенко (Практика)

90 хв.

16:00

2D vs 3D анімація. Що вивчати?
Нікіта Кравцов

90 хв.

 
16:30  
17:00

17:00

Анімація для Дітей 2   

60 хв.

 

17:30        
18:00

18:00

Продюсування та режисура короткометражної анміації
Іріда Жонга

(англ.мова з послідовним перекладом на українську) 

90 хв.

 

 

18:00

VR чи не VR. От у чому питання.
Віртуальна реальність як медіум для ваших історій.
Альона Стулій, Sensorama

90 хв.

 
18:30      
19:00      
19:30          
20:00

20:00

Міжнародний конкурс 3

90 хв.

   

20:00

Говорити візуальною мовою з акцентом чи без
Сашко Даниленко 

60 хв.

   
20:30          
21:00          
21:30      

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Хронографії

90 хв.

21:30

Експериментальна Анімація та Відео Арт:
Хронографії

90 хв.

 
22:00

22:00

Scary Tales

75 хв.

 

   
22:30      
23:00          
23:15          
 Головна ЗалаДитячий простірКімната Медіа АртуКімната АнімаціїОупен-ейрПланета КіноКінотеатр «Жовтень»
12:00

12:00

Міжнародний конкурс 1

90 хв.

12:00

Анімація для Дітей 3

60 хв.

    Сферичний кінотеатр    
12:30        
13:00

13:00

Магія пластилінового стоп-моушну від RIDNI Ānimation

(за реєстрацією з 20 серпня)

240 хв.

       
13:30          
13:45

13:45

Створення фільму RAPIN*
Густаф Хольтенес

60 хв.

       
14:00

14:00

Анімоване — це соціальне?
Віталій Янковий

90 хв.

14:00

Ігрові технології в анімації: повний ріалтайм або анімація для ледачих
Євген Санніков та Роман Мітусов, Signal Red

90 хв.

   
14:30        
15:00

15:00

Конкурс Комерційної Анімації

60 хв.

       
15:30        
16:00  

16:00

Медіа-арт в мистецькому просторі: виклики та особливості експонування на досвіді ІЗОЛЯЦІЇ
Михайло Глубокий, ІЗОЛЯЦІЯ

90 хв.

16:00

3D анімація в кіно: відмінності та основні принципи
Олена Мась та Оксана Дьоміна, Postmodern Digital

90 хв.

   
16:30

16:30

Ladies First

75 хв.

   
17:00

17:00

Анімація для Дітей 4

60 хв.

 
   
17:30        
17:45          
18:00

18:00

Міжнародний конкурс 4

90 хв.

   

18:00

Дискусія «Жінка як головна героїня: сучасні тенденції світової анімації»
Саша Рубан, Олег Маламуж, Андрій Щербак, Олена Голубєва

90 хв.

   
18:30        
19:00      

19:00

Церемонія нагородження
(за запрошенням)

19:30        
20:00

20:00

O!PLA. Фокус на Польщі

90 хв.

         
20:30          
21:00    

21:00

Східна Європа: Угорщина, Румунія, Словаччина

75 хв.

21:00

Східна Європа: Угорщина, Румунія, Словаччина

75 хв.

 
21:30        
22:00          
22:15              
22:30              
23:00              
Партнери
  • Організатор
  • За підтримки
  • За підтримки
  • Творчий партнер
  • Кінопартнер
  • Головний медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Медіа-партнер
  • Інформаційний партнер
  • Інформаційний партнер
  • Медіа-партнер
  • Програмний Партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
  • Програмний партнер
Контакти

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM

вул. Закревського, 22

linoleumanimafest@gmail.com