Розклад

  • Конкурсна програма
  • Позаконкурсна програма
  • Експериментальна анімація та відеоарт
  • Лекції та майстер-класи
  • Дитяча програма
  • Спеціальні покази
  • Інше
 Велика ЗалаМала ЗалаЛекційна ЗалаДитячий Майданчик
12:00

12:00

Міжнародний конкурс

Блок 2

90 хв.

    Вхід на всі події є безкоштовним
12:30      
13:00      
13:30      
13:45

13:45

Міжнародний конкурс 

Блок 3

90 хв.

     
14:00      
14:30      
15:00      
15:30

15:30

Міжнародний конкурс

Блок 4

90 хв.

     
16:00    

16:00

Дитяча програма

Блок 3

60 хв.

16:30    
17:00  

17:00

Прес-конференція (вхід за акредитацією)

17:00 

Дитяча програма

Блок 1

60 хв.

17:15

17:15

Національний конкурс

Блок 1

60 хв.

 
17:30  
18:00    
18:15      
18:30

18:30

Фокус на Азії

90 хв.

     
19:00  

19:00

Ретроспектива фільмів Баді Мінк

Програма 1

60 хв.

 
19:30

19:30

Східна Європа: Польща   

80 хв.

 
20:00

20:00

Міжнародний конкурс

Блок 1

90 хв.

20:00

«Зробити невидиме видимим»

Майстер-клас від спеціальної гості фестивалю Баді Мінк

 
20:30  
20:40  
21:00

21:00

Міжнародний Відеоарт

100 хв.

 
 
21:30

21:30

Експериментальна анімація

Блок 1

90 хв.

 
21:45

21:45

Japan Media Arts Festival   

Переможці 2017

60 хв.

 
22:00  
22:30  
22:45    
23:00      
 Велика ЗалаМала ЗалаЛекційна ЗалаДитячий Майданчик
12:00

12:00

Міжнародний конкурс

Блок 3

90 хв.

    Вхід на всі події є безкоштовним
12:30      
13:00      
13:30      
13:45

13:45

Міжнародний конкурс

Блок 1

90 хв.

     
14:00      
14:30      
15:00      
15:15      
15:30

15:30

Міжнародний конкурс

Блок 2

90 хв.

     
16:00    

16:00

Дитяча програма

Блок 4

60 хв.

16:30    
17:00  

17:00

«Психологія кольору в мультиплікації»

Лектор Ілля Полуденний

60 хв.

17:00

Дитяча програма

Блок 2

60 хв.

17:15

17:15

Національний конкурс

Блок 2

60 хв.

 
17:30  
18:00    
18:15      
18:30

18:30

Міжнародний конкурс

Блок 4

90 хв.

 

18:30

Українська ретроспектива: Віднайдене
(зустріч з авторами)

90 хв.

 
19:00    
19:30

19:30

Східна Європа: Чехія

70 хв.

 
20:00

20:00

Мультагітпроп in Jazz
під супровід гурту Сон Сови

60 хв.

20:00

«AR/VR в мистецтві та медіа»

Лектори Кирило Покутний,

MIRON & TAYA, Sensorama Lab

90 хв.

 
20:30  
20:40  
21:00

21:00

Жадаючи кохання

75 хв.

 
21:30

21:30

Експериментальна Анімація

Блок 2

90 хв.

 
21:45

21:45

Japan Media Arts Festival  

Фокус на Японії

60 хв.

 
22:00  
22:30    
22:45    
23:00      
 Велика ЗалаМала ЗалаЛекційна ЗалаДитячий Майданчик
12:00

12:00

Міжнародний конкурс

Блок 4

90 хв.

   

12:00

Створення короткої анімації у стоп-моушен з Сашком Даниленко та анімаційною студією Happy Hippie Lab

Вік 7-12 р.

90 хв.

(вхід за реєстрацією)

12:30    
13:00    
13:30    

13:30

Дитяча програма

Блок 3

60 хв.

13:45

13:45

Міжнародний конкурс

Блок 2

90 хв.

   
14:00  

14:00

Персеполіс «між коміксом і анімацією».
Лектор Борис Філоненко

75 хв.

 

14:30  

14:30

Творча зустріч зі знімальною групою анімаційного фільму "Мишко та Місячна Дзвінка"  

60 хв.

15:00  
15:15  
15:30

15:30

Міжнародний конкурс

Блок 1

90 хв.

 

15:30

 «Використання 3D-Coat для художників 2D».

Лектор Сергій Єгоров, Games Academy

90 хв.

15:30

Показ діафільмів від Довженко-Центру озвучених випускниками дитячої школи дубляжу Так Треба Продакшн

60 хв.  
16:00  
16:30  

16:30

"Місто мрії: гра в кубіки" - майстер-клас для дітей та батьків із
створення stop-motion відео-етюду за мотивами маршрутів карти для
мандрів, відкриттів та пригод "Київ в кубі" від Крокуй! KyivLab та
Наталі Даценко.

90 хв. 

16:45

16:45

«Це-ми»: перша студентська анімація в Україні

(зустріч з авторами)

60 хв.

 
17:00  

17:00

«Режисура анімації - принади та складності».

Лектор Олександра Рубан, Animagrad

90 хв.

17:30  
17:45

17:45

Дядько Тоні, Три Дурні та Таємна Служба​

90 хв.

18:00

18:00

Дитяча програма

Блок 4

60 хв.

18:15
18:30

18:30

Національний конкурс

Блок 1

(зустріч з авторами)

60 хв.

18:30

Українська Ретроспектива: Згадане
(зустріч з авторами)

90 хв.

19:00  
19:15  
19:30

19:30

Східна Європа: Болгарія

50 хв.

 
20:00

20:00

Міжнародний конкурс 

Блок 3

90 хв.

20:00

«Перші звукові українські. Прем’єра»

Презентує науково-програмний відділ Довженко-Центру.

60 хв.

 
20:30  
20:45

20:45

Одержимості і втіхи: анімація в українському медіа-арті

60 хв.

 

 
21:00  
21:30  
21:45

21:45

Ретроспектива фільмів Баді Мінк. 

Програма 2

60 хв.

   
22:00      
22:30      
22:45      
23:00        
 Велика ЗалаМала ЗалаЛекційна ЗалаДитячий Майданчик
12:00

12:00

Міжнародний конкурс

Блок 1  

90 хв.

   

12:00

Створення короткої анімації у стоп-моушен з Сашком Даниленко та анімаційною студією Happy Hippie Lab

Вік 7-12 р.

90 хв.

(вхід за реєстрацією)

    
12:30    
13:00

13:00

«Персонажі мультфільму: як створити концепт-арт» 

Лектор Дмитро Кривонос, Animagrad & Wacom

(вхід за реєстрацією)

 
13:30

13:30

Міжнародний конкурс

Блок 4

90 хв.

 

13:30

Дитяча програма

Блок 2

60 хв.

13:45  
14:00

14:00

«Інсталяція шляхом програмування. Теорія» 

Лектор Євген Ващенко

90 хв.

14:30

14:30

Про Батьків та Дітей

90 хв.

 14:30

«Створюємо мультфільм разом!» від Yarki Studio 

60 хв.
15:00

15:00

Міжнародний конкурс 

Блок 3

90 хв.

15:30

15:30

«Інсталяція шляхом програмування. Практика»

Лектор Євген Ващенко

(вхід за реєстрацією)  

90 хв.

15:30 

Презентація "Живого блокноту": 3D розмальовка з анімацією" від видавництва Glowberrry

30 хв.

16:00

16:00

«Як приборкати персонажа»

Лектор Олександр Корєшков, Terminal FX 

90 хв.

 16:00

«Створюємо мультфільм разом!» від Yarki Studio 

 60 хв.

 
16:30

16:30

Міжнародний конкурс

Блок 2

90 хв.

17:00

17:00

Національний конкурс

Блок 2

60 хв.

(зустріч з авторами)

 17:00

Дитяча програма

Блок 1

60 хв.

  
17:15
17:30
18:00    
18:15      
18:30

 

   
19:00    

 

 
19:30

19:30 

Церемонія нагородження

(вхід за запрошеннями)

 

    

 

  

   
20:00  

 

 
20:30      
20:40      
21:00

 

   
21:30  

 

 
21:45      
22:00        
22:30        
22:45        
23:00